Akmercan Hakkari-Şırnak Doğalgaz

Şirket Profili

Akmercan Hakkari-Şırnak Gaz, AKMERCAN Şirketler Grubuna bağlı Hakkari Şırnak Doğal Gaz Dağıtım lisans bölgesindeki şirketidir.

28.03.2017 tarihinde EPDK tarafından yapılan doğalgaz dağıtım lisansı ihalesi ile Hakkari, Şırnak, Yüksekova, Cizre, İdil ve Silopi  şehirlerinden oluşan   doğalgaz dağıtım ihalesi Akmercan Hakkari Şırnak yükümlülüğüne girmiştir. 27-07-2017 tarihi ve DAG/7202/422  lisans numarası ile EPDK`dan aldığı kapsamında doğalgaz dağıtım lisansı kapsamında Doğalgaz alt yapı çalışmalarına başlamıştır.

Misyonumuz

Enerji alanında ve doğalgaz dağıtım hizmeti verdiğimiz Hakkari,Şırnak illerinde; insana, çevreye ve hukuka saygılı çalışmayı kendine felsefe edinmiş, teknolojinin tüm imkânlarını "Daha İyi Nasıl Yapabilirim?" hedefi için seferber eden bir ekiple, müşteri kitlemiz olan doğalgaz kullanıcılarına kusursuz hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Kalkınma yolunda hızlı adımlarla yol alan Doğu Anadolu bölgesinin güzide şehirleri Hakkari ve Şırnak'ın bu çabasına katkıda bulunacak; Temiz bir çevre ve ucuz enerji temini için, doğalgazın kullanıma sunulmasına aracılık etmektir.

Değerlerimiz

Kurumsallık
Sürdürülebilirlik
Paydaş odaklılık
Kaliteli hizmet
Bilgi